• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj piękno Norwegii
Jeśli ktoś chce wybrać się na urlop do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia na pewno jest dla niego jedną ze zdecydowanie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ów powszechnie uważany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trudno byłoby nie zgodzić się co do tego, że słowa te rzeczywiście mają w sobie sporo racji.
Norwegia jest państwem o bardzo pięknym i jednocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowych jej regionach spotkamy przede wszystkim potężne góry oraz słynne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju położona jest już w strefie polarnej, więc możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w okresie zimowym także i zorzę polarną. Ponadto jest to niezwykle czysty kraj, zatem całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – będzie to zatem doskonała propozycja dla każdego, bez względu na to, w jaki sposób zamierzamy wykorzystać tu swój czas.
Naturalnie, w Norwegii możemy znaleźć również i wiele pięknych miast, takich jak przede wszystkim Oslo, stolica kraju. Bez żadnych wątpliwości można więc powiedzieć, że jest to fantastyczne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla dosłownie każdego z nas!

1. Zajrzyj tutaj

2. Znajdź tutaj

3. Sprawdź stronę

4. Kliknij

5. Czytaj dalej

Categories: Podróże

Comments are closed.