Dodany: 2014-10-03 11:42:26

 

Skóra po depilacjiDbanie o skórę po depilacji jest jednym z kluczowych elementów na jakie musimy zwrócić uwagę jeśli chcemy mieć piękne i gładkie nogi przez dłuższy czas. Oczywistym jest, że gdy skorzystamy z zabiegu depilacja laserowa poznań nasza skóra może przez pewien czas być podrażniona i skłonna do zaczerwienień.

 

Nie można stosować na nią zbyt drażniących kosmetyków, balsamów. Trzeba używać tylko i wyłącznie specyfików do skóry wrażliwej, bez szkodliwych substancji takich jak parabeny czy wrogie konserwanty. Tylko wtedy skóra nie zareaguje jeszcze większym podrażnieniem. Jeśli więc stwierdzimy, że depilacja laserowa poznań to zabieg idealny dla nas – musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji.

Oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków musimy też pamiętać o unikaniu długotrwałego narażenia na działanie promieniowanie ultrafioletowego. Po zabiegu depilacja laserowa poznań lepiej w ogóle nie wystawiać skóry na działanie słońca, stosować kremy z wysokimi filtrami. Unikajmy również kąpieli w chlorowanej wodzie w basenie, bo może to wywołać podrażnienie i pieczenie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skóra po depilacji
Nick: