Dodany: 2014-10-03 11:28:57

 

Bolesność depilacji laserowejWokół zabiegów zawiązanych z usuwaniem zbędnych włosków na ciele narosło wiele mitów. Tak jest również gdy zdecydujemy się na zabieg depilacja laserowa poznań. Musimy poznać fakty dotyczące tego zabiegu, a nie koncentrować się na plotkach.

 

Najlepiej więc udać się do gabinetu dermatologicznego i tam wypytać o wszystkie szczegóły. Jednym z pierwszych pytań klientki w salonie, którą interesuje depilacja laserowa poznań jest kwestia bólu podczas zabiegu. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju zabiegu, jakiemu się poddajemy. I tak przy depilacji światłem diodowym ból jest praktycznie niewyczuwalny i porównywalny do ukąszenia komara. Natomiast w przypadku metod starszych możemy odczuwać pewien dyskomfort.

 

Znana jest także metoda światła pulsującego (Intense Pulse Light), które nie przynosi aż tak spektakularnych efektów, bo włosy mogą zacząć odrastać i to już po kilku miesiącach. Ta metoda jest bardziej bolesna, zwłaszcza dla osób o ciemnej karnacji. Wszystko jednak zależy tak naprawdę od naszej indywidualnej wrażliwości na ból.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bolesność depilacji laserowej
Nick: