Dodany: 2014-10-03 11:01:32

 

Przygotowanie do depilacji laserowejJeśli chcemy całkowicie pozbyć się zbędnych włosków na nogach, w okolicach bikini czy pod pachami to wybierając zabieg depilacja laserowa poznań nie mogliśmy trafić lepiej. Warto jednak wiedzieć, że przed udaniem się na zabieg musimy się odpowiednio przygotować.

 

Oczywiście o wszystkim powinien nas poinformować dermatolog wykonujący zabieg bądź kosmetyczka, do której się udaliśmy. W szczególnych wypadkach może nas nawet odesłać z kwitkiem i kazać odczekać jakiś czas zanim przystąpimy do zabiegu. Jak więc należy przygotować się gdy udajemy się na zabieg depilacja laserowa poznań? Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na opaleniznę naszej skóry.

 

Im bardziej brązowa skóra tym gorsze są ostateczne efekty zabiegu, ale również jego przebieg, który w takim przypadku może nawet stać się bardzo bolesny. Dermatolog powinien też obejrzeć nasze włosy, bo najlepsze rezultaty przynosi depilacja laserowa poznań na włoskach ciemnych. W przypadku włosów jasnych nie jest już tak skuteczna. Jednak o tych wszystkich kwestiach powinna nas poinformować już podczas pierwszej, kontrolnej wizyty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przygotowanie do depilacji laserowej
Nick: