Dodany: 2014-10-03 10:54:29
 

Rodzaje laserów i urządzeń do zabiegówJeśli chcemy skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia to warto zastanowić się nad zabiegiem depilacja laserowa poznań, który jest jednym z najbardziej skutecznych metod na usunięcie włosków z nóg, pach czy okolic bikini.

 

Oczywiście istnieje wiele rodzajów laserów, niektóre są bardziej skuteczne, inne mniej, dlatego warto sprawdzić, które będą dla nas lepsze. Zabiegi depilacja laserowa poznań wykonuje się między innymi urządzeniami diodowymi, podobno tego typu urządzenia są o wiele skuteczniejsze i pozwalają na pozbycie się owłosienia na długi czas. Natomiast wykorzystywane równie często światło Intense Pulse Light (IPL) również daje dobre rezultaty, ale klientki zazwyczaj oczekują czegoś więcej.

 

Po zastosowaniu tego urządzenia włosy mogą po kilku miesiącach zacząć odrastać. Widzimy więc, że depilacja laserowa poznań nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, ponieważ wszystko zależy od wykorzystanego do przeprowadzenia zabiegu urządzenia. Musimy więc ocenić na jakim efekcie najbardziej nam zależy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzaje laserów i urządzeń do zabiegów
Nick: