Dodany: 2014-10-03 09:45:50

 

Przeciwwskazania do zabieguIdąc do dermatologa na konsultację w sprawie zabiegu depilacja laserowa poznań z pewnością będziemy poinformowane o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu. Czego należy więc się spodziewać?

 

Przed wszystkim możemy zostać odesłane z kwitkiem jeśli mamy problemy ze skórą, na przykład atopowe zapalenie skóry, łuszczycę, bądź inne choroby skórne. Depilacja laserowa poznań na pewno nie zostanie wykonana również wtedy, gdy nasza skóra ma choćby najdrobniejsze rany, bądź podrażnienia, przerwania ciągłości naskórka.

Kolejnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest nadmiernie opalona skóra. Przed tym właśnie zazwyczaj przestrzegają dermatolodzy, ponieważ na opalonej skórze laser może wywoływać uczucie nieprzyjemnego bólu. Sam zabieg może także nie być aż tak skuteczny, jak powinien. Oczywistymi przeciwwskazaniami do zabiegu są także rozmaite infekcje, gorączka lub problemy z wrażliwą skórą. Depilacja laserowa poznań musi być więc wykonana tylko wtedy, gdy nie będą występować u klientki żadne przeciwwskazania. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przeciwwskazania do zabiegu
Nick: