Dodany: 2014-10-03 09:41:59

 

Wady zabieguZabieg depilacja laserowa poznań jakkolwiek jest bardzo korzystnym i efektywnym zabiegiem, to jednak ma również wady. Klientki narzekają przede wszystkim na konieczność spędzenia na fotelu w gabinecie dermatologicznym kilku godzin.

 

Taki zabieg jest przecież bardzo długotrwały i niestety nie daje natychmiastowych efektów. To również jest wadą, zwłaszcza jeśli szykujemy się do jakiegoś większego wyjścia i oczekujemy, że nasze nogi będą gładkie od razu. Depilacja laserowa poznań może również wywoływać rozmaite podrażnienia skóry, zwłaszcza u osób z wrażliwą skórą. Nie każdy tez może zdecydować się na skorzystanie z zabiegu depilacja laserowa poznań, istnieje bowiem szereg przeciwwskazań do jego wykonania.

 

Klientki narzekają również na ból, który często zdarza się podczas zabiegu, zwłaszcza jeśli jest się opalonym. Zresztą osoby przeprowadzające takie zabiegi informują klientki o konieczności unikania słońca, niechodzenia na solarium przed zabiegiem. Widzimy więc, że tego typu zabiegi wiążą się nie tylko z korzyściami, ale mają również szereg wad. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady zabiegu
Nick: