Dodany: 2014-10-03 09:25:43

 

Przebieg zabiegu depilacjiDepilacja laserowa poznań jest zabiegiem, który przeważnie wykonuje się etapami. Polega on przecież na wpuszczeniu w każdy mieszek włosowy światła lasera, a jest to proces dość pracochłonny oraz długotrwały.

 

Jak dokładnie przebiega taki zabieg? Warto wiedzieć, że potrzeba do tego odpowiedniego przygotowania ze strony klienta, który chce zabieg wykonać. Przede wszystkim – brak chorób skóry, czy przerwanej ciągłości naskórka. Pamiętajmy też, że przed zabiegiem musimy unikać nie tylko nadmiernego opalanie się, ale słońca w ogóle. Jeśli jesteśmy opalone to zabieg może przynieść nam ból.

 

Dermatolog więc za pomocą specjalnego przyrządu wpuszcza do mieszków włosowych światło lasera, co sprawia, że włosy nie będą już odrastać. Depilacja laserowa poznań musi być wykonana kilka razy, żeby przynieść oczekiwany efekt. Obecnie możemy wybierać pomiędzy różnymi rodzajami tego zabiegu, niektóre łączą laser i ciepło żeby działać jeszcze efektywniej. Depilacja laserowa poznań przynosi wymierne efekty jeśli jest przeprowadzona w serii zabiegów. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg zabiegu depilacji
Nick: