Dodany: 2013-12-11 12:59:19

 

Dieta kapuściana Nieustannie powstaje całe mnóstwo różnego rodzaju diet, które są coraz bardziej ciekawe i oryginalne. Każdy stara się znaleźć sposób na to, aby zachować zdrową i smukłą sylwetkę, a to często wiąże się z wyrzeczeniami i poświęceniem.

 

Jednak te wyrzeczenia nie mogą dzieć się kosztem zdrowia i wie o tym najlepiej dietetyk olsztyn. Jedną z dość ciekawych i oryginalnych diet, jest na pewno dieta kapuściana.

Dieta kapuściana zazwyczaj nie jest polecana przez dietetyk olsztyn, ponieważ jest dość monotonna i posiłki nie są specjalnie zróżnicowane, co sprawia że może nam zabraknąć składników odżywczych. Mimo że z założenia nie należy jej stosować dłużej niż tydzień, to i tak istnieje ryzyko. Żadne dietetyk olsztyn nie poleci diety, która może zaszkodzić naszemu zdrowiu. Dieta kapuściana, nazywana również dietą Kwaśniewskiego, polega oczywiście na spożywaniu znacznej ilości kapusty, podawanej na różne sposoby. Oczywiście nie należy zapominać o innych warzywach i owocach, jednak kapusta ma zdecydowanie dominować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta kapuściana
Nick: