Dodany: 2013-12-11 12:52:20

 

Dieta South BeachW dzisiejszych czasach dietetyk olsztyn raczej negatywnie oceniają wszelkiego rodzaju diety, które nie są dopasowane bezpośrednio do możliwości i wymagań organizmu danej osoby. Są jednak takie diety, które nie są wcale złe i właściwie nie można ich porównywać do głodówek, które mają za zadanie pomóc nam zrzucić dużo w krótkim czasie. Do tego rodzaju diet należy dieta South Beach.

 

Dieta South Beach jest raczej sposobem odżywiania się na całe życie, niż zwykła dietą na kilka tygodni. Wielu dietetyk olsztyn zaleca jej stosowanie, ponieważ nie jest bardzo restrykcyjna.

 

Oczywiście zwraca uwagę na to, że mimo wszystko najlepiej wcześniej zasięgnąć opinii dietetyk olsztyn. dieta South Bech polega na tym, że z diety eliminuje się złe, wysoko przetworzone węglowodany, jak makarony i białe pieczywo oraz tłuszczów nasyconych, na rzecz pokarmów, które zawierają białka, węglowodany złożone i tłuszcze nienasycone. Jest ona naprawdę bardzo bezpieczna i potwierdzi to na pewno większość dietetyk olsztyn..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta South Beach
Nick: