Dodany: 2013-12-10 15:07:43
 

Dieta CampbridgeWśród mnóstwa diet, które pojawiają się nieustannie w prasie i telewizji, niewiele jest tak naprawdę skutecznych i dobrych. Żadnej z nich nie poleci dietetyk olsztyn, jeśli wcześniej nie konsultowało się tego z lekarzem. Należy bowiem uważać, aby nie zaszkodzić sobie taką dietą jeszcze bardziej. Jedną dość popularnych diet, jest dieta Campbridge.

 

Dieta Campbridge jest dość prosta, a jednocześnie bardzo restrykcyjna. Każdy, kto ją kiedykolwiek stosował, poleca skonsultowanie się z dietetyk olsztyn przed rozpoczęciem diety. Są oczywiście takie osoby, które mimo wszystko chcą dietę prowadzić na własną rękę. Nie jest to jednak najlepszy pomysł.

 

Dieta Campbridge polega bowiem na jedzenie bardzo niewielkiej ilości jedzenia tak, aby nie przekroczyć tysiąca kalorii dziennie. Jednocześnie nie należy pożywać pewnych rodzajów pokarmów. W tej diecie wraz z kilogramami, traci się również sporo witamin i bardzo łatwo o efekt jo-jo. Nie zaleca jej również żaden dietetyk olsztyn, ponieważ jest zdecydowanie zbyt wymagająca dla większości z nas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Campbridge
Nick: