Dodany: 2013-12-10 14:50:24

 

Dieta 1000 kaloriiDuża ilość bardzo rygorystycznych diet zalewa prasę i pozostałe media każdego roku. Największą uwagę zwracają na to oczywiście specjaliści, jak dietetyk olsztyn. Może to bowiem okazać się dla niektórych osób bardzo niebezpieczne.

 

Rodzaj diety wpływa bowiem nie tylko na naszą sylwetkę, ale na cały organizm i nasze zdrowie. Dlatego przed wybraniem którejkolwiek z diet, należy skonsultować się z dietetyk olsztyn. Jedną z bardziej rygorystycznych diet jest dieta 1000 kalorii.

Dieta 1000 kalorii, jak łatwo przewidzieć, polega na tym, że spożywa się nie zalecane trzy tysiące, ale tysiąc kalorii dziennie. Nie ma natomiast znaczenia to, jaki rodzaj pokarmów spożywamy. Należy ograniczyć ilość spożywanych kalorii o dwie trzecie. Tej diety nie należy stosować dłużej niż miesiąc i koniecznie trzeba ja skonsultować z dietetyk olsztyn.

Każdy posiłek w ciągu dnia ma swoją bardzo konkretną liczbę kalorii, jaka jest na niego przewidziana. Nie należy zmieniać tych proporcji i ściśle stosować się wyznaczników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta 1000 kalorii
Nick: