Dodany: 2013-12-10 14:43:28
 

Dieta kopenhaska Coraz liczniej powstają każdego roku diety cud, które mają pomóc ludziom schudnąć w krótkim czasie i z dużym efektem. Taka sytuacja coraz bardziej przeraża dietetyk olsztyn, którzy nie zalecają stosowania żadnej diety, jeśli nie była ona konsultowana wcześniej z dietetyk olsztyn.

 

Może się bowiem okazać, że zbyt wymagająca dieta doprowadzi do niebezpiecznych powikłań i skończy się utratą zdrowia. Jedną ze znanych diet, jest na pewno dieta kopenhaska.

Dieta kopenhaska, jest również nazywana dietą trzynastodniową i wymaga, aby ściśle przestrzegać wymienionych w niej składników i pór, w jakich posiłki będą przyjmowane. Bardzo ważne jest, aby spożywać jedynie trzy posiłki dziennie, co nie jest na pewno wskazane dla młodych osób. Przede wszystkim należy w tej diecie jeść chude mięso, warzywa oraz niewielkie ilości owoców i napojów. Konieczne jest spożywanie dużej ilości wody.

Diety tej nie polecają dietetyk olsztyn młodym osobom, a to przecież najczęściej one chcą schudnąć i wyglądać atrakcyjnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta kopenhaska
Nick: