Dodany: 2013-12-10 14:38:21
 

Dieta Ducana W ostatnich latach na świecie powstało całe mnóstwo różnego rodzaju diet, które mają cudownie sprawić, że schudniemy i nie podziała na nas efekt jo-jo. Niestety, mimo licznych ostrzeżeń dietetyk olsztyn, nadal większość z nas wierzy w takie diety cud i stosuje je na własną odpowiedzialność, bez konsultacji z dietetyk olsztyn. A może to przecież być bardzo negatywne w skutkach. Jedną z takich słynnych diet, jest dieta Ducana.

 

Dieta Ducana jest niezwykle wręcz popularna. Pojawiło się na temat jej skuteczności wiele różnych książek i bardzo często jest ona przypominana w gazetach. Polega ona na zwiększonym spożyciem białek, przy jednoczesnym ograniczeniem spożywana węglowodanów i tłuszczów. Jest ona podzielona również na kilka faz.

 

W każdej z tych faz spożywa się inne rodzaje pokarmów w różnych proporcjach, a wszystko ma oczywiście doprowadzić nas do szybkiego i skutecznego chudnięcia. Niektórzy dietetyk olsztyn poelcają te dietę, ale zawsze po wcześniejszej konsultacji, albo najlepiej pod czujnym okiem lekarza i dietetyka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Ducana
Nick: